• Email marketing

  Odemkněte si cestu k novým zákazníkům. Vytvoříme pro vás poutavý e-mailing nebo použijeme vámi vytvořený newsletter, který pošleme na více než 3 miliony adres s českou koncovkou z naší databáze. Díky přesnému cílení podle věku, pohlaví a regionu snadno získáte pozornost uživatelů. Úspěch a výsledky celé akce můžete navíc sledovat v podrobných statistikách.

 • SMS marketing

  Oslovte až 1,5 milionu zákazníků SMS zprávou přímo do jejich telefonu. Zprávu můžete zacílit dle věku, pohlaví, regionu a dalších kritérií. Samozřejmostí jsou interakce jako: volba na zákaznickou linku inzerenta, nebo proklik na webové, či mobilní stránky. Součástí každé kampaně jsou kompletní statistiky.

 • Prosaďte se na sociálních sítích s náležitou parádou. Pomůžeme vám vybudovat popularitu a dobrou pověst. Zastaneme správu Facebooku, Twitteru a jiných sociálních sítí. Zajistíme dostatek fanoušků nenásilnou formou. Navíc budeme publikovat obsah, který zaujme a podpoří sdílení. Stojíme za úspěchem stránek Sportwin.cz, Fotbal 365 a Oficiální hlášky Jaromíra Bosáka.

 • Nákup médií

  Oslovte potenciální zákazníky v ostře sledovaných médiích. Nakoupíme pro vás reklamní prostor na očích veřejnosti. Dostaneme vás do televize, rádia, tisku, na internet i venkovní plochy. Našim klientům pomáháme s výběrem médií, načasováním a vyhodnocením úspěšnosti. Navíc máme přehled o českých médiích a umíme vyjednat jedny z nejlepších podmínek.

 • PPC kampaně

  Nastartujte návštěvnost svého webu a vytlačte konkurenci na druhou kolej. Vyznáme se v Skliku, Google Adwords i Facebook Ads. Vážíme klíčová slova, vymýšlíme poutavé reklamy a přesným cílením šetříme rozpočet. Vaši nabídku zobrazíme na místech, kde ji uživatelé aktivně hledají. Kampaně navíc průběžně vylepšujeme, aby se vám skutečně vyplatily.

 • PR služby

  Oslovte relevantní cílovou skupinu, odlište se a získejte konkurenční výhodu. Najdeme ten nejlepší způsob, jak předat klíčové sdělení vašim zákazníkům. Zpracujeme tiskové zprávy, komerční články i jiné materiály, které oblékneme do slušivého designu. Navíc máme v krvi aktivity, které pomáhají zviditelnit podnikání a vybudovat dobré jméno. To vše s důrazem na výsledek.